Finał WOŚP - SP Łobdowo

 

Jak poinformowała p. Beata Borzęcka, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Łobdowie i jednocześnie Szefowa Sztabu WOŚP przy SP w Łobdowie zorganizowano wiele imprez w celu przeprowadzenia zbiórki funduszy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w dniu 13.01.2019r. (niedziela) w Szkole Podstawowej w Łobdowie. W ramach Finału WOŚP w naszej gminie odbyło się kilka imprez sportowych:

     5 stycznia w Szkole Podstawowej w Łobdowie miał miejsce turniej tenisa stołowego, na którym zostało zebrane 214 zł 15 groszy.

     9 stycznia na hali sportowej w Dębowej Łące odbyły się mecze pomiędzy zawodnikami Klubu Sportowego Futgol Dębowa Łąka, ich rodzicami, nauczycielami z gminy Dębowa Łąka, Stowarzyszeniem Kreatywni Dębowa Łąka, zarządem klubu Futgol oraz z zaprzyjaźnionymi zawodnikami z Klubu Sportowego Piłkarz Golub-Dobrzyń, zebrano 360 zł 4 grosze i 2 Pensy.

     12 stycznia na hali sportowej w Dębowej Łące odbył się turniej piłki nożnej halowej, w którym wzięło udział 8 drużyn, zebrano 470 zł 33 grosze.

W dniu Finału na społeczność lokalną czekało wiele atrakcji, m. in.: loteria fantowa, w której główną nagrodą był voucher do Restauracji "Kuźnia Smaków" w Małym Pułkowie na nocleg dla dwóch osób z obiadokolacją i śniadaniem, licytacje, pokaz karate, pokaz pierwszej pomocy, występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łobdowie oraz ze Szkoły Podstawowej w Dębowej Łące, występ taneczny uczennic ze Szkoły Podstawowej w Łobdowie, Kawiarenka, w której można było zjeść coś słodkiego oraz wypić kawę lub herbatę. Na boisku sportowym odbyło się ognisko. Finał zakończył się o godz. 20:00 "Światełkiem do nieba". Za największą sumę zostało wylicytowane urządzenie 3 w 1 (gofrownica, toster i grill)- 250 zł.

Łącznie podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Łobodowski Sztab zebrał 9.213,30 zł.

Szefowa Sztabu – p. Beata Borzęcka wraz z Organizatorami dziękuje wszystkim Darczyńcom za każdy Dar i wsparcie oraz wszystkim, którzy pomogli w realizacji tego przedsięwzięcia.