Za wkład w rozwój Kujaw i Pomorza

Obraz


   Za wkład w rozwój  Kujaw i Pomorza.

 

7 czerwca na IV Forum Samorządowym Województwa Kujawsko-Pomorskiego Wójt Gminy Dębowa Łąka Stanisław Szarowski odebrał wraz z innymi samorządowcami certyfikat z podziękowaniami za wkład w rozwój Kujaw i Pomorza.

IV Forum Samorządowe Województwa Kujawsko – Pomorskiego, które odbyło się 7 czerwca w toruńskim ratuszu, było jednym z oficjalnych wydarzeń tegorocznych obchodów Święta Województwa. Na to uroczyste spotkanie marszałek Piotr Całbecki i przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober zaprosili reprezentantów wszystkich samorządów lokalnych naszego województwa.

- Jak wiadomo, Kujawsko-Pomorskie najefektywniej w Polsce wykorzystało pieniądze dostępne w ramach programów operacyjnych perspektywy 2007-2013. To sukces nas wszystkich, sukces samorządów lokalnych i samorządowców wszystkich szczebli – podkreślił Piotr Całbecki w swoim wystąpieniu podsumowującym inwestowanie unijnych środków pomocowych Unii Europejskiej, obecnej i poprzedniej perspektywy, na rzecz rozwoju Kujaw i Pomorza.

Za wkład w ten sukces marszałek wraz z przewodniczącym Sejmiku podziękowali wszystkim samorządowcom za owocną współpracę, której efektem jest dynamiczny rozwój województwa oraz gratulowali inicjatywy, kreatywności i wytrwałości w pracy na rzecz lokalnych społeczności.

Podczas Forum wyróżniono również osoby szczególnie zaangażowane w marszałkowski program restauracji zabytków. Certyfikaty z podziękowaniami za opiekę nad materialnym dziedzictwem regionu wręczono proboszczom parafii i liderom zgromadzeń zakonnych, dyrektorom instytucji kulturalnych, samorządom, działaczom pozarządowym i szefom instytucji funkcjonujących w zabytkowych obiektach.

kindersicherung 2015 salfeld pc Гјberwachung polizei kindersicherung pc microsoft mobile spy iphone uninstall handy orten verloren o2 here press handy orten app o2 ispy para iphone 6s android app spy location sms spion handy spy leicht gemacht nummer orten programm pc Гјberwachung am arbeitsplatz spionage p print $page_bottom; ?>