Zakończenie roku przedszkolnego w Wielkich RadowiskachW piątek 22 sierpnia W punkcie Przedszkolnym w Wielkich Radowiskach odbyła się uroczystość. Tego dnia dzieci pożegnały się z przedszkolem oraz młodszymi koleżankami i kolegami. 

Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice oraz Asystent Gminy Dębowa Łąka Pani Bogumiła Frankiewicz. Zebrani goście wraz z dziećmi obejrzeli przygotowaną prezentacje z najważniejszymi wydarzeniami w przedszkolu. Następnie Pani Beata Szurek i Pani Marietta Falkowska pożegnały Absolwentów Przedszkola wręczając im dyplomy oraz upominki, lecz to nie był koniec atrakcji.

Dzięki uprzejmość Państwa Bożeny i Mirosława Błażejewicz została przygotowana dla dzieci wspaniała niespodzianka. Przedszkolacy mieli okazję zobaczyć piękne konie fryzyjskie oraz odbyć przejażdżkę karetą co wywołało ogrom emocji i uśmiechów na twarzy nie tylko dzieci, ale także rodziców. Spotkanie zakończyło się  wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców na którym nie zabrakło uścisków, buziaków i chwil wzruszenia.