Najnowsze wiadomości

Policyjny śmigłowiec nad Warszawą. Mieszkańcy zaniepokojeni

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 1 godzina 2 minuty temu
W sobotę około południa Reporterzy 24 zaobserwowali śmigłowiec latający bardzo nisko nad Pragą Południe. Na Kontakt 24 dostaliśmy zdjęcia i nagrania. Na jednym z nich widać, jak maszyna zniża się nad rondem Mościckiego.

Poród nad Atlantykiem. "Pasażerowie zaczęli bić brawo"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 5 godzin 20 minut temu
Na wysokości niemal 12 tysięcy metrów, na pokładzie samolotu Lufthansy na świat przyszło dziecko. Mały Nikołaj urodził się nad Oceanem Atlantyckim w środę - poinformowały linie lotnicze.

Kim Dzong Un: całe terytorium USA w naszym zasięgu

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 6 godzin 23 minuty temu
Władze Korei Północnej potwierdziły w sobotę, że przeprowadziły dzień wcześniej drugą próbę międzykontynentalnej rakiety balistycznej (ICBM). Jak podała agencja prasowa KCNA, próba zakończyła się sukcesem. Północnokoreański przywódca Kim Dzong Un oświadczył, że w zasięgu Pjongjangu jest "całe terytorium Stanów Zjednoczonych".

Spór o historię i pomniki. Rosja idzie na wojnę informacyjną z Polską

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 6 godzin 54 minuty temu
Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, która usuwa z przestrzeni publicznej pomniki Armii Czerwonej, a MSZ Rosji zapowiada konsekwencje. Rosyjskie ministerstwo obrony stworzyło natomiast projekt, w ramach którego opublikowano dokumenty, z których wynikać ma, że wyzwoleni spod niemieckiej okupacji Polacy z radością witali radzieckich żołnierzy. Profesor Michaił Juriewicz Miagkow z Rosyjskiego Towarzystwa Wojenno-Historycznego potwierdza, że termin publikacji nie jest przypadkowy. ("Polska i Świat")

11-miesięczny Charlie nie żyje. "Nasz mały piękny chłopiec odszedł"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 22:20
Rodzice 11-miesięcznego Charliego Garda, którego ostatnie dni życia śledziła cała Wielka Brytania, poinformowali w piątek, że ich nieuleczalnie chory syn zmarł w hospicjum.

Strzały do koparki na budowie? "Pocisk minął głowę operatora"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 20:18
W rejonie budowy jednego z osiedli na warszawskich Odolanach ktoś strzelał do koparki - informuje kierownictwo inwestycji. Sprawą zajmuje się policja. Pierwszą informację dostaliśmy na Kontakt 24.

Atak nożownika w Hamburgu. Nie żyje jedna osoba, ranni

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 19:39
Jedna osoba zginęła w ataku z użyciem noża w jednym z supermarketów w Hamburgu. Pięć zostało rannych w tym jedna ciężko. - Miał długi nóż. Bałam się, że zginę. Mężczyzna wyrzucił do góry ramiona, zawołał "Allahu Akbar" i wybiegł ze sklepu - powiedział stacji NTV jeden ze świadków. Napastnik został zatrzymany.

Trybunał Sprawiedliwości nakazał Polsce wstrzymanie wycinki w Puszczy Białowieskiej

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 17:49
Trybunał Sprawiedliwości UE podjął w piątek wstępną decyzję o nakazie wstrzymania wycinki Puszczy Białowieskiej - poinformowała rzeczniczka Trybunału Holly Gallagher. Dodała, że jest to środek tymczasowy.

9 tys. zł kary za blokowanie wycinki puszczy. "Drzewa nie liczy się na deski. Nie zapłacę"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 16:38
W 9 godzin maszyny mogły wyciąć w Puszczy Białowieskiej drewno o wartości ponad 9 tys. zł. Jedno drzewo wycinają w dwie minuty. Ale nic nie wycięły, bo im Maciej z Katowic przeszkodził. Dlatego ma pokryć szkody. I ponad 60 innych ekologów.

Kierowca 516 stracił pracę. "Nie ma zgody na dyskryminację"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 16:32
Jest zdecydowana reakcja miasta na incydent z kierowcą autobusu, który nie chciał wysunąć podjazdu dla niepełnosprawnego pasażera, a następnie wyrzucił go z autobusu. "Nie ma zgody na dyskryminację kogokolwiek. Obowiązkiem kierowcy jest pomoc pasażerom w każdej sytuacji" - pisze ZTM. Jak poinformowały władze Warszawy, mężczyzna stracił już pracę.

Ma 88 lat, zdał egzamin na prawo jazdy. "Nie jestem jeszcze na aucie, jeszcze coś potrafię"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 16:11
- Wstałem o 4 rano, wykąpałem się, ogoliłem, wypiłem dwie kawy, zjadłem kromkę chleba z miodem, o godzinie 6 był już po mnie instruktor. Egzamin był wyznaczony na 7.30, sam tak chciałem, bo człowiek jest sprawniejszy rano. Na placu manewrowym czułem, jak mi włosy z cebulek wychodzą, w ustach mi zaschło, ale utrzymałem koncentrację - pan Piotr, lat 88, opowiada, jak zdał egzamin na prawo jazdy.

Skopał kilkadziesiąt aut. Twierdzi, że wracał z imprezy i niewiele pamięta. Usłyszał zarzuty

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 16:01
5 lat więzienia grozi 38-letniemu Rosjaninowi, który zniszczył kilkadziesiąt samochodów zaparkowanych na dwóch krakowskich ulicach. Jego "wyczyn" nagrały kamery monitoringu. Gdy nagranie zobaczyli jego koledzy z pracy, namówili mężczyznę, by ten sam zgłosił się na policję.

Zbliża się atak potężnego upału. Kulminacja w przyszłym tygodniu

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 15:28
W niedzielę do Polski zacznie napływać gorące powietrze z Afryki.

Zarzuty dla policjantów po brutalnej interwencji wobec starszej kobiety

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 14:57
Funkcjonariusze z Wrocławia, którzy podczas interwencji brutalnie potraktowali 82-letnią kobietę usłyszeli zarzuty przekroczenia uprawnień. Nie przyznają się do winy. Grozi im do trzech lat więzienia.

Ścigali jednego, teraz już trzech. Kolejni zamieszani w superskok znikają

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 13:22
Do niedawna wielkim nieobecnym w tej sprawie był Grzegorz Łuczak. Teraz do grona osób ściganych listem gończym po kradzieży 8 milionów złotych dołączyli dwaj skazani niedawno mężczyźni - Adam K. i Dariusz D. Pierwszy miał przygotować plan przestępstwa, a drugi pomóc w jego realizacji. Mieli trafić za kratki, ale wyparowali.

Kierowca 516 straci uprawnienia. "Nie ma zgody na dyskryminację"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 12:03
Jest zdecydowana reakcja miasta na incydent z kierowcą autobusu, który nie chciał wysunąć podjazdu dla niepełnosprawnego pasażera, a następnie wyrzucił go z autobusu. "Nie ma zgody na dyskryminację kogokolwiek. Obowiązkiem kierowcy jest pomoc pasażerom w każdej sytuacji" - pisze ZTM i żąda od kierowcy "natychmiastowego zwrotu identyfikatora".

Ministerstwo po liście z Niemiec chce ponownej analizy w sprawie Przystanku Woodstock

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 11:25
Sekretarz stanu w MSWiA Jakub Skiba odpowiedział na list przedstawiciela rządu RFN, który kilka dni temu wyraził zdziwienie, iż strona polska zrezygnowała ze współpracy z niemieckimi strażakami przy zabezpieczeniu Przystanku Woodstock. Wiceminister zalecił, aby straż pożarna raz jeszcze dokonała analizy bezpieczeństwa festiwalu. Poprosił również, aby nasi zachodni sąsiedzi skupili się na zabezpieczeniu granicy, tak, by do Polski nie przedostali się terroryści.

Pociąg nie wyhamował. Wielu rannych w Barcelonie

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 10:53
Pociąg podmiejski wykoleił się w piątek na dworcu Barcelone-França w stolicy Katalonii. 18 osób trafiło do szpitala, pięć z nich jest w stanie ciężkim.

Atak na Wietnamczyka: wyjął pistolet i "dał do zrozumienia, że nie jest mile widziany"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - pt., 07/28/2017 - 09:53
Przystawił broń do głowy Wietnamczyka, a później dał mu do zrozumienia, że "powinien opuścić Polskę". Tak według prokuratury wyglądała sytuacja, do której doszło we wtorek w Śródmieściu. Napastnik przyznał się do winy.

Teheran: przeprowadziliśmy udany test rakiety

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - czw., 07/27/2017 - 23:29
Irańska rakieta zdolna do przenoszenia satelitów osiągnęła w czwartek przestrzeń kosmiczną - poinformowała państwowa telewizja Iranu. Wraz z udanym testem rakiety zainaugurowano Narodowe Centrum Kosmiczne Chomeiniego.

Strony

Subscribe to Gmina Dębowa Łąka subskrybent
kindersicherung 2015 salfeld pc Гјberwachung polizei kindersicherung pc microsoft mobile spy iphone uninstall handy orten verloren o2 here press handy orten app o2 ispy para iphone 6s android app spy location sms spion handy spy leicht gemacht nummer orten programm pc Гјberwachung am arbeitsplatz spionage p print $page_bottom; ?>