Najnowsze wiadomości

PO: Berczyński miał dostęp do ściśle tajnej dokumentacji. "Macierewicz po prostu kłamie"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 1 godzina 41 minut temu
Posłowie PO Cezary Tomczyk i Joanna Kluzik-Rostkowska przedstawili kolejne dokumenty, które - jak przekonywali - świadczą o tym, że doktor Wacław Berczyński miał dostęp do dokumentów związanych z postępowaniem na zakup śmigłowców dla wojska. W piątek po raz kolejny wezwali szefa MON do dymisji.

Surowe wyroki dla "Wojtasa" i "Ternita". "Brutalny sposób dokonania zabójstwa"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 1 godzina 45 minut temu
Surowe wyroki za zabicie dwóch drobnych dilerów narkotykowych. Jeśli piątkowy wyrok utrzyma się w apelacji, Wojciech S. ps. Wojtas vel Kierownik może już nigdy nie wyjść na wolność.

"Stosunek Trumpa do partnerów z NATO jest nie do przyjęcia"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 1 godzina 52 minuty temu
Kandydat SPD na kanclerza Niemiec Martin Schulz skrytykował w piątek w Berlinie prezydenta USA Donalda Trumpa za - jego zdaniem - agresywną postawę wobec Niemiec i Europy podczas wizyty w Brukseli. Według mediów Trump mówił o "bardzo złych Niemcach".

Najpierw zepsuli auto, potem chcieli naprawiać. Za 500 zł. Mechanicy-oszuści znów w rękach policji

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 5 godzin 10 minut temu
O tej dwójce zrobiło się głośno kiedy na jednym z łódzkich parkingów najpierw celowo uszkodzili samochód przypadkowej kobiecie, a następnie pomogli w jego uruchomieniu. Nie za darmo rzecz jasna, zażądali za to 500 złotych. Kobieta zachowała zimną krew i wezwała policję. Okazuje się, że to nie koniec kłopotów pseudomechaników, na policję zaczęły zgłaszać się osoby z Poznania, które zostały przez nich oszukane w ten sam sposób.

Pięciu policjantów, którzy zatrzymywali Igora Stachowiaka straci pracę

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 5 godzin 30 minut temu
W stosunku do pięciu funkcjonariuszy, którzy brali udział w zatrzymaniu Igora Stachowiaka poleciłem wszcząć postępowanie administracyjne w kierunku zwolnienia z policji - przekazał nowy komendant dolnośląskiej policji. Poinformował też, że szósty z funkcjonariuszy ze służby zwolnił się w ubiegłym roku. - Na własną prośbę - przekazał komendant. I dodał, że wydał decyzję o zwolnieniu zastępcy komendanta komisariatu Wrocław-Stare Miasto.

"Fabryka materiałów wybuchowych" w domu zamachowca. Media: bomb może być więcej

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 6 godzin 25 minut temu
Policja obawia się, że zamachowiec z Manchesteru mógł skonstruować więcej bomb i przed wysadzeniem się przekazać je innym - donosi brytyjski dziennik "Telegraph". W jego domu znaleziono ogromne ilości chemikaliów i substancji służących do konstrukcji bomb.

Poza upałem niszczycielskie zjawiska. Przed nami pełne spektrum letniej pogody

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 7 godzin 26 minut temu
W ciągu najbliższych pięciu dni zaznamy prawdziwego lata. Czekają nas gorące chwile, ale też powinniśmy być przygotowani na niszczycielskie zjawiska.

Poza upałem niszczycielskie zjawiska. Przed nami pełne spektrum letniej pogody

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 7 godzin 26 minut temu
W ciągu najbliższych pięciu dni zaznamy prawdziwego lata. Czekają nas gorące chwile, ale też powinniśmy być przygotowani na niszczycielskie zjawiska.

Polka nagrodzona w Cannes. "To spełnienie marzeń"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 8 godzin 5 minut temu
Film "Najpiękniejsze fajerwerki ever" Aleksandry Terpińskiej został doceniony dwiema nagrodami podczas prestiżowego konkursu Tygodnia Krytyków w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Ćwierć wieku w celi śmierci, siedem dat egzekucji. 75-latek stracony

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 8 godzin 22 minuty temu
W stanie Alabama przeprowadzono w piątek egzekucję 75-letniego mężczyzny, który spędził ponad 25 lat w celi śmierci. Aż siedmiokrotnie wyznaczano mu datę egzekucji, która ostatecznie nie dochodziła do skutku.

"Temperatura sięga 700 stopni, hala może się zawalić". Duży pożar w Wieruszowie

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 9 godzin 39 minut temu
17 zastępów straży pożarnej od rana walczy z dużym pożarem hali w Wieruszowie (woj. łódzkie), w której składowane były płyty wiórowe. - Zgromadzony materiał działa tu jak węgiel. temperatura jest bardzo wysoka, hala może się zawalić - informują strażacy.

Okaleczył butelką twarze Elwiry i Anny. Ma zarzut usiłowania zabójstwa

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 9 godzin 45 minut temu
Trzymiesięczny areszt, groźba dożywotniego więzienia. Tak się kończy śledztwo internetowe dwóch okaleczonych dziewczyn. Doprowadziły do zatrzymania swojego napastnika, a prokurator postawił mu zarzuty usiłowania zabójstwa, spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Podejrzany nie przyznaje się.

Buldożer zniszczył warsztat na Dobrej. "Wywabili pilnującego"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 9 godzin 45 minut temu
Na teren warsztatu samochodowego przy Dobrej 32 wjechał buldożer i zaczął niszczyć budynek. Jak wynika z relacji pracowników, którzy pilnowali nieruchomości, wcześniej wywabiono ich podstępem i pobito.

Ani słowa o artykule 5. Stoltenberg tłumaczył się za Trumpa

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 11 godzin 38 minut temu
Donald Trump deklarował przywiązanie do NATO, co oznacza przywiązanie do kolektywnej obrony - przekonywał w czwartek sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg. Starał się umniejszyć w ten sposób znaczenie faktu, że z ust prezydenta USA nie padły zapewnienia co do przywiązania do artykułu 5. Traktatu Północnoatlantyckiego.

Ratusz przegrał w sprawie referendum. Sąd po stronie wojewody

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 20 godzin 36 minut temu
Komplikuje się referendum w sprawie metropolii warszawskiej. W czwartek stołeczny ratusz przegrał rozprawę w tej sprawie. Sąd stanął po stronie wojewody i uznał, że stołeczni radni źle sformułowali pytanie referendalne.

Ojciec Igora Stachowiaka: Na pewno nie był to upadek z krzesła. Był bardzo mocno pobity

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - czw., 05/25/2017 - 21:50
Zobaczyliśmy go dzień po śmierci. Dostałem telefon, że syn jest przewożony do zakładu medycyny sądowej, będzie wykonywana sekcja i żebym lepiej nie jechał go oglądać - powiedział w "Faktach po Faktach" ojciec Igora, Maciej Stachowiak. - Nie wyglądał normalnie. Na pewno nie był to upadek z krzesła. Był bardzo mocno pobity. Miałem na tyle siły, żeby rozpiąć worek do samego końca. Zrobiłem zdjęcia. Dzisiaj się z tego bardzo cieszę - dodał.

Trump zadebiutował na szczycie NATO. Upomniał się o pieniądze

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - czw., 05/25/2017 - 20:28
Większość państw NATO wciąż nie płaci na obronę tyle, ile powinny. To nieuczciwe wobec amerykańskich podatników – powiedział w czwartek prezydent USA Donald Trump na spotkaniu przywódców państw i rządów Sojuszu w Brukseli.

"Strach nie może nami rządzić". Menedżer Ariany Grande o poniedziałkowym zamachu

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - czw., 05/25/2017 - 18:25
"Ze szczególnym złem musimy walczyć z niezwykłą siłą" - napisał Scooter Braun, menedżer Ariany Grande na jednym z portali społecznościowych.

Mieli wyłudzić 190 tysięcy złotych. Zarzuty dla pracowników biblioteki

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - czw., 05/25/2017 - 17:38
Siedem zarzutów postawiono łącznie dyrektorowi biblioteki w warszawskim Ursusie i jego zastępczyni - informuje "Gazeta Stołeczna". W sprawę zamieszany jest także informatyk. Policja zatrzymała ich w miejscu pracy.

Tusk po spotkaniu z Trumpem: jesteśmy zgodni w sprawie konfliktu na Ukrainie

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - czw., 05/25/2017 - 16:15
Spotkanie trwało półtorej godziny. Donald Trump, Donald Tusk i Jean-Claude Juncker rozmawiali w Brukseli między innymi o walce z terroryzmem, sprawach handlowych oraz klimatycznych. Po spotkaniu Tusk opowiedział dziennikarzom o stanowisku USA i Europy wobec Rosji i konfliktu na Ukrainie.

Strony

Subscribe to Gmina Dębowa Łąka subskrybent
kindersicherung 2015 salfeld pc Гјberwachung polizei kindersicherung pc microsoft mobile spy iphone uninstall handy orten verloren o2 here press handy orten app o2 ispy para iphone 6s android app spy location sms spion handy spy leicht gemacht nummer orten programm pc Гјberwachung am arbeitsplatz spionage p print $page_bottom; ?>