Najnowsze wiadomości

"Śledztwo postępuje szybko". Kolejne zatrzymanie po ataku w metrze

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 1 godzina 24 minuty temu
Brytyjska policja zatrzymała trzecią osobę powiązaną z zamachem terrorystycznym na londyńskie metro. W ataku 30 osób zostało rannych. 25-letni mężczyzna został ujęty w Newport w południowej Walii.

Śmierć 36-latka w trakcie interwencji policji

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 3 godziny 57 minut temu
Śmiercią 36-latka zakończyła się interwencja policji w środku nocy na Białołęce. Jak podaje rzecznik komendanta stołecznego policji, funkcjonariusze zostali zaatakowani przez agresywnego mężczyznę, który ugryzł jednego z nich. W trakcie interwencji upadł na ziemię i umarł - informuje policja.

"Kradli panele w Niemczech, potem zbywali je w Polsce". CBŚP: 56 zatrzymanych, 228 zarzutów

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 4 godziny 15 minut temu
To była sprawnie działająca grupa złodziei i paserów. Włamywali się na pola solarne w Niemczech, a swoje łupy przekazywali do Polski. Tak międzynarodowa szajka wzbogaciła się o 3,5 miliona euro. Plany pokrzyżowała im polska i niemiecka policja. - Zatrzymano 56 osób. Łącznie przedstawiono im 228 zarzutów - poinformowało Centralne Biuro Śledcze Policji.

Gersdorf u prezydenta: ręce opadają. Oświadczenie Sądu Najwyższego: dziecinne

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 4 godziny 36 minut temu
Przyznała się do błędu, co jest rzadkie w Polsce. Ja bym poszedł o krok dalej i przeprosił. Słowo przepraszam nie jest słowem uwłaczającym, raczej ludziom pomaga niż im szkodzi - mówił w programie "Jeden na jeden" w TVN24 Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Lekarze trzykrotnie celowo zatrzymali akcję serca. Nowatorska operacja tętniaka

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 5 godzin 54 minuty temu
Na potrzeby ratowania zdrowia pacjentki, lekarze z Bytomia musieli jej najpierw trzykrotnie celowo zatrzymać akcję serca. Posunięcie bardzo ryzykowne, dlatego o metodzie poinformowano dopiero teraz - kilka miesięcy po operacji. Materiał programu "Polska i Świat" TVN24.

Ma tu powstać szkoła. A normy smogowe przekroczone stukrotnie

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 6 godzin 34 minuty temu
Sezon grzewczy jeszcze się nie rozpoczął, a mieszkańcy stołecznych Odolan już mają poważne problemy ze smogiem. Z badań Straży Miejskiej wynika, że poziom szkodliwych pyłów przekracza dopuszczalne normy nawet stukrotnie. To wszystko w miejscu, w którym dzielnica niebawem planuje wybudować szkołę podstawową.

Tragiczne trzęsienie ziemi w Meksyku. Rośnie liczba zabitych

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - 13 godzin 59 minut temu
Władze i lokalne media mówią już o 149 ofiarach śmiertelnych trzęsienia ziemi w południowym Meksyku. W wielu budynkach w mieście Meksyk i w okolicach wybuchły pożary. Ratownicy poszukują uwięzionych w nich ludzi. Burmistrz stolicy Miguel Angel Mancera poinformował, że 44 budynki legły w gruzach lub zostały poważnie uszkodzone.

"Tagajewa i inni przeciwko Rosji". Moskwa ma zapłacić za tragedię w Biesłanie

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 22:23
Europejski Trybunał Praw Człowieka odrzucił we wtorek wniosek o zrewidowanie sprawy dotyczącej działań Rosji w związku z atakiem na szkołę w Biesłanie. Tym samym wyrok z kwietnia zobowiązujący Rosję do wypłaty skarżącym około 3 milionów euro odszkodowania wszedł w życie.

"Profesor Gersdorf zrobiła coś bardzo grubego"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 22:20
Profesor Małgorzata Gersdorf wywróciła całą linię postępowania środowiska prawniczego, uznała legalność wyboru dublerów - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 Tomasz Nałęcz, komentując udział I prezes Sądu Najwyższego w ślubowaniu sędziego nowego Trybunału Konstytucyjnego. - Uważam, że myli się co do strategii. Idąc na kompromisy z taką władzą, niczego się nie zyskuje - dodał.

Obrona konieczna po nowemu. Prokuratoria Generalna krytykuje ministra Ziobrę

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 19:15
Kto będzie bronił się nożem przed złodziejem, który przyszedł okraść dom, nie zostanie ukarany - zapowiada minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Rząd przyjął dziś i wkrótce skieruje do Sejmu projekt nowelizacji kodeksu karnego. Stało się tak mimo zdecydowanej krytyki Prokuratorii Generalnej, która uważa, że ministerstwo nie przedstawiło żadnych dowodów na to, że obecne przepisy są źle stosowane.

Czekają nas pochmurne dni z przelotnymi opadami deszczu. Miejscami zagrzmi

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 19:10
W kolejnych dniach będzie pochmurno, w wielu regionach pojawią się przelotne opady deszczu. Pod koniec tygodnia miejscami wystąpią burze. Temperatura wyniesie od 13 do 21 stopni.

Czyje tajemnicze szczątki w Tatrach i puszka z datą przydatności do 2008 roku? Są pierwsze ustalenia

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 16:21
Najpewniej to mężczyzna w wieku 30-50 lat, mający niegdyś około 170 cm wzrostu. Najprawdopodobniej nie zginął z rąk osób trzecich, ani nie został zagryziony przez zwierzęta. Tyle na razie ustalili specjaliści badający tajemnicze szczątki, które znaleziono w Dolinie Roztoki w Tatrach. Do kogo należą kości? Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, na policję zgłosiła rodzina mężczyzny, który zaginął w podobnych okresie i częściowo odpowiada rysopisowi.

Chcieli sprzedać, ale nie było pieniędzy. Teraz są, ale lokal zmienił właściciela

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 15:18
Pieniądze już są, ale Instytut Pamięci Narodowej twierdzi, że brakuje "woli" ze strony dewelopera. Trwa batalia o Izbę Pamięci w kamienicy przy Strzeleckiej.

Myśliwi wstrząśnięci zabiciem żubra. "Był taką lubuską maskotką"

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 14:16
Polscy i niemieccy myśliwy spotkali się na konferencji prasowej w Gorzowie Wielkopolskim poświęconej bulwersującej sprawie żubra zastrzelonego w Lebus (Brandenburgia). - Myśliwi nie zabili żubra, bo chcieli. Oni zrobili to na polecenie urzędników - tłumaczył Bernd Miodecki z koła łowieckiego "Altzeschdofer Muhlenfliess".

"Gdzie doprowadzą nas dowody". ONZ chce pełnego dostępu do Birmy

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 14:04
Śledczy badający z ramienia ONZ doniesienia o przemocy i łamaniu praw człowieka w Birmie ponowili apel o "całkowity i nieskrępowany dostęp" do tego kraju. Przypomnieli, że trwa tam poważny kryzys humanitarny, na którym najpoważniej cierpi muzułmańska ludność Rohindża.

Tragiczny wypadek pod Poddębicami, dwie osoby nie żyją

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 11:54
77-letni mężczyzna i jego pasażerka zginęli w zderzeniu dwóch samochodów w miejscowości Tarnowy (woj. łódzkie). - Jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu, włączając się do ruchu. W jego bok uderzył inny pojazd - informuje policja.

Ruszyło święto polskiego kina. Najlepsze filmy walczą o Złotego Lwa

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 10:56
Pokaz "Twojego Vincenta", pierwszej pełnometrażowej animacji wyprodukowanej techniką malarską, uroczyście otworzył 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Święto polskiego kina potrwa do 23 września.

Sprawa poszukiwanego dziecka z Białogardu. Patryk Jaki o swojej intuicji

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 10:54
Ministerstwo Sprawiedliwości "próbuje włączyć się w spór" pomiędzy rodzicami, którzy zabrali noworodka z białogardzkiego szpitala i się ukrywają, a lekarzami - poinformował wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Oświadczył także, że poprosił o akta tej sprawy. - Intuicja mi podpowiada, że ci rodzice mogą mieć wiele racji - oznajmił, dodając, że nie zna wszystkich okoliczności tej sprawy.

Andrzej Duda jest w USA, wystąpi w ONZ. Napięty plan spotkań

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 10:00
Andrzej Duda przybył w poniedziałek wieczorem czasu lokalnego (we wtorek nad ranem czasu polskiego) do Nowego Jorku. Prezydent wygłosi przemówienie na dorocznym Zgromadzeniu Ogólnym Narodów Zjednoczonych.

Powiesił się w radiowozie. To nie była jego pierwsza próba

TVN 24 - NAJNOWSZE WIADOMOŚCI - wt., 09/19/2017 - 08:42
Mężczyzna, który przed miesiącem powiesił się na swojej koszuli w radiowozie straży miejskiej, podejmował wcześniej próby samobójcze. Policja twierdzi, że informowała o tym strażników. Ci zapewniają, że o niczym nie wiedzieli.

Strony

Subscribe to Gmina Dębowa Łąka subskrybent
kindersicherung 2015 salfeld pc Гјberwachung polizei kindersicherung pc microsoft mobile spy iphone uninstall handy orten verloren o2 here press handy orten app o2 ispy para iphone 6s android app spy location sms spion handy spy leicht gemacht nummer orten programm pc Гјberwachung am arbeitsplatz spionage p print $page_bottom; ?>